deadmau5eee
  • Home
  • Deadmau5 spouští novou streamovací platformu

Deadmau5 spouští novou streamovací platformu

Není tajemstvím, že Joel Zimmerman, známým především jako deadmau5, je nesmírně otevřený člověk. Nikdy se nevyhýbal vyjadřování svých názorů, což mu v minulosti dost zavařilo zejména při užívání platformy Twitch.

Na Twitchi nemůže daný streamer říct svým divákům cokoliv ho napadne, a to právě deadmau5 udělal. Zatímco hrál všem známou hru PUBG, jeho ústy proklouzlo pár urážlivých slov. Kvůli tomu mu byl pozastaven účet, Joel si svůj účet úplně smazal a odmítl se omluvit za své vyjádření. Později uznal hrubost svého výroku. S ohledem na toto ukončení spolupráce mezi společností Twitch a deadmau5em, si Joel vzal přestávku od streamování na jakékoliv platformě. Nyní je zpět v plné síle, rozhodl se to ale udělat po svém.

Deadmau5 Community„, která byla nedávno oznámena fanouškům, je zcela novou a jedinečnou platformou. Připojení a členství stojí 5$ měsíčně. Mezi výhody účastníka patří například herní a hudební videostreamy, chatování přímo s deadmau5em a v neposlední řadě také exkluzivní přístup ke vstupenkám na show a podobně.

„Oficiální deadmau5ova aplikace přináší vylepšený zážitek pro fanoušky. Získejte přístup jako nikdy předtím – podívejte se na turné, produkci, herní obsah a skryté záběry; sbírejte odměny a spojte se s fanoušky z celého světa.“

Deadmau5 dodal, že platforma je v současné době v BETA verzi, ale už teď je dostupná 30 denní zkušební verze. Chcete-li získat všechny informace, včetně možností stažení pro Android a iOS, klikněte zde.

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , , , ,
Avatar
Follow on:

Slider Post