Amelie Lens - Belgian techno prodigy

Amelie Lens to pořádně rozbalila na BBC Radio 1

Amelie Lens – Belgický techno zázrak!

Před dvěma týdny to Amelie Lens rozjela na BBC Radio 1 s čtyř hodinovým setem, který se skládal z celkem 76 skladeb.

Amelia Lens, známá také jako belgický techno zázrak, projela vzdušnou čarou britské tracky od roku 1997 a vybrala z nich celkem 76, které namixovala do svého prvního exkluzivního čtyřhodinového Essential mixu. Amelie do svého setu použila hromadu nových skladeb z vlastního labelu LENSKE a vmíchala je mezi tunu neznámých exklusivních skladeb. Vzala tracky od méně známých umělců jako je například Farceb, Adam X, Gary Beck, Nite Fleit a Lukas Firtzer a spojila je dohromady tak, aby si každý posluchač z nich odnesl ten nejlepší zážitek!

Momentálně tak jako všichni ostatní, je kvůli pandemii uvězněná doma. Ale tak jako všichni kreativní DJs, i ona se rozhodla dělat live-steamy přímo ze svého obýváku. Právě proto, že jsme teď všichni zavření doma, nesmíme ztrácet hlavu a hlavně nesmíme zapomínat se i nadále bavit! I přes to, že situace ve světě je vážná a zrušení karantény je v nedohlednu, doporučujeme sledovat ji na sociálních médiích, protože určitě není pochyb o tom, že by mohla velmi brzy přijít s dalším výtvorem!

Nestihli jste si Amelii poslechnout během vysílání BBC Radia? Nevadí! Můžete si její set poslechnout přímo u nás! Pokud ani nadále nechcete, aby Vám už neunikla žádná další novinka, sledujte nás, kteří vám přinášíme ty nejlepší novinky, ze světa hudby!

Zdroj: weraveyou.com
KRYSPEE

DJ, pianist, producer and music redactor.

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.