Nora En Pure v roce 2020 omezí své vystupování

Nora En Pure měla velmi úspěšný rok, zvýšila se jí popularita a dostala se do širokého povědomí. S rozrůstáním a vydáváním její tvorby také roste poptávka po jejích vystoupeních. Program DJe a producenta je velmi hektický a člověku dá opravdu do těla. Zdá se, že tlak hudební scény a častého cestování ji dohonil. Nora En Pure tak oznámila, že v roce 2020 má v plánu své vystupování omezit.


Tento rok byl pro Noru En Pure opravdu velkolepý. Letos vydala Homebound EP, zremixovala skladbu See The End od Above and Beyond & Seven Lions. Hrála také na velkých festivalech jako je Tomorrowland, Ultra a EDC Mexico.

To, že Nora En Pure chce omezit počet svých vystoupení, neznamená, že to bude mít dopad na její ostatní práci. Její týdenní podcast, Purified Radio, vypadá, že nebude ovlivněn, protože epizody pořád vycházejí každé pondělí. Také právě založila svůj vlastní label Purified, kterému chce věnovat více pozornosti.

Nora En Pure uvedla, že i tak se vydá na turné po celém světě a svoji hudbu bude prezentovat v těch nejvýznamnějších městech. Jestli se Nora rozhodla, že své vystupování omezí, je to jenom z důvodu, aby byla zdravá a svěží a tyto důvody fanoušci určitě pochopí. Všichni totiž chceme, aby se Nora cítila co nejlépe a hrála dlouho dobu, abychom si její hudbu mohli dál užívat.

 

View this post on Instagram

 

What a year!!! 🙃 Insanely good, but also really intense! In 2020 my touring will change a bit. As previously mentioned, life on the road can be tough at times, and this year I wasn’t happy having to cancel some sets due to sickness. I would prefer not to make a commitment in the first place, rather than having to cancel it. For my mind and body I have therefore decided to cut down a bit on touring in 2020. I’ll have major touring blocks touching down in all the familiar cities and also some new territories, which I’m very excited about, but I’ll also have regular longer touring breaks where I’ll be able to focus more on my music, label, radio show etc, but also enjoy down time. That’s my outlook for 2020 and I can’t wait for it – not to have less moments with you, but to be able to enjoy them more & to keep up with this lifestyle for a longer time! 😇🙏🏼💙

A post shared by Nora En Pure (@noraenpure) on

Zdroj: weraveyou.com

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.