Trilogy
  • Home
  • Armin Van Buuren a Shapov vydávají společné album Trilogy

Armin Van Buuren a Shapov vydávají společné album Trilogy

Armin van Buuren a Shapov vydávají společné album Trilogy. Možná byste před pár lety ani nečekali, že by spolu Armin van Buuren a Shapov spolupracovali, ale nyní to spíše vypadá, že dvojice prostě nemůže přestat.

Po skladbách ‚Our Origin‚ a ‚The Last Dancer‚, které velmi brzy získaly úspěch, duo nyní odhalilo svůj zatím poslední release ‚La Résistance De L’amour‚, který je zároveň posledním trackem v připravovaném třístopovém albu s názvem ‚Trilogy‚. Album představí oba předchozí tracky, plus jejich nový song, který získal brzkou podporu poté, co jej Armin otestoval ve svých setech na A State Of Trance 900, Ultra Music Festival a Tomorrowland Winter.

Jelikož se jedná o dvě z nejlepších jmen v elektronické hudbě, není překvapením, že spojení Armina a Shapova zaručuje nezastavitelné bangery. Spojením samplů z Arminovy trancové produkce s progresivním groovem, který stojí za Shapovovou produkcí, je čiré zlato a track ‚La Résistance De L’amour‚ není jiný. Jejich schopnosti a zkušenosti jsou zřejmé, jak ukazuje zejména nedávné video na Future Music Russia, kde Shapov rozebírá svůj vliv na track ‚The Last Dancer‚. Track ‚Our Origin‚ doplňuje trio s podobnou atmosférou, jako má ‚The Last Dancer‚ s poněkud „Opusovským“ feelingem v breaku a pumpujícím dropem, který řádně odpálil hlavní stage Tomorrowlandu.

Celé album je nádechem čerstvého vzduchu s novým zvukem kombinujícím trance a progressive, který album posouvá vpřed – do úplně nového světla. Nezapomeňte se kouknout na Arminovo a Shapovovo album ‚Trilogy‘, které vyšlo 12.dubna prostřednictvím labelu Armind.

Na níže uvedeném videu si můžete pustit malou ochutnávku nového ‚La Résistance De L’amour‚.

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , ,
Avatar
Follow on:

Slider Post