Na poslední limitovanou edici Beats for Love dorazí hvězdný projekt Sigma

Beats for Love navazuje na úspěšné akce ze začátku a konce července a první víkend v září opět roztančí Ostravu. Třetí limitovaná edice největšího česko-slovenského hudebního festivalu návštěvníkům nabídne hvězdy drum and bassové, housové, techno, progressive a trance scény. Už tradičně nebude chybět ani dechberoucí audiovizuální show a doprovodný program. Vše se tentokrát odehraje v pátek 3. a v sobotu 4.9. na dolnovítkovickém náměstí před interaktivní hernou U6 a v charismatických industriálních kulisách v blízkosti 4. a 6. vysoké pece.

Beats for Love

Pořadatelé pro fanoušky taneční a elektronické hudby připravili nejsilnější mezinárodní program tohoto léta. Jako hlavní hvězda této edice vystoupí hvězdný projekt Sigma, který má na svědomí hity jako ‘Nobody To Love’, ‘Changing’, ‘Find Me’ či ‘Coming Home’, jež mají stamilióny zhlédnutí! Během prvního zářijového víkendu vystoupí i aktuální král světového drum & bass A.M.C, legendární Ed Rush, italské duo The Cube Guys, zástupce Anjunabeats Sunny Lax nebo chorvatsko-německé seskupení Corti Organ.

Beats for Love

Téměř vyprodané první dvě edice Beats for Love nám jasně ukázaly, že lidé se chtějí bavit, potkávat se a po dlouhé době si naživo vychutnat kulturu a umění. Všechny naše akce samozřejmě dodržují bezpečnostní a hygienická opatření, protože prioritou pro nás je ochrana zdraví našich návštěvníků,” uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Beats for Love

Hvězdnou zahraniční sestavu doplní známá a populární jména české scény. V Ostravě tak nebudou chybět jména jako Rido, Chris Sadler, Pavel Bidlo, Pixie, Kaisersoze, Akira či Martin Gredner.

Samozřejmě myslíme i na vládní opatření a proto se i nyní, na poslední edici, budou moci návštěvníci nechat otestovat přímo před hlavní vstupem do areálu,” doplňuje informace k festivalu Rudolf.

Beats for Love

Vstupenky na tuto druhou limitovanou edici populárního festivalu jsou stále v prodeji a návštěvníci si je mohou zakoupit na webových stránkách Beats for Love www.b4l.cz za pouhých 490,- + poplatky na páteční den, respektive 390,- + poplatky na sobotní. Pořadatelé zároveň informují, že vzhledem ke zvýšené kapacitě, bude dostatek vstupenek i na místě a to na oba dny.

Zdroj: TZ
Priest

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.