Beats for Love bude i letos ve zmenšené variantě!

Organizátoři obřího hudebního festivalu Beats for Love, který se stal pro desítky tisíc lidí nejvýznamnější události roku, se po dalším přesunutí ročníku z důvodů Covid-19 opět rozhodli uspořádat menší limitované edice v industriálním areálu Dolní Vítkovice.

Hromadu taneční hudby, vizuálních efektů a světelné show si návštěvníci letos užijí přímo v srdci industriálního areálu Dolní Vítkovice. Pořadatelé počítají nejméně se dvěma areály, ve kterých zazní oblíbené taneční styly: drum and bass, house a techno.

Páteční noc na Drum and Bass stage v prvním areálu, která se bude nacházet, pro festivalové návštěvníky klasicky pod vysokou pecí č.1, ovládnou hvězdy světové DnB scény Camo & Krooked z Rakouska! Sobota zase bude patřit tvrdší odnoži zlomených beatů. Miláček nejen drum and bassového publika Zardonic opět ukáže svoje umění v ostravském industriálním areálu! Producent a DJ z Venezuely už několikrát předvedl, že jeho energická show patří k těm, na které se jen tak nezapomíná!

Poslední festivalový den v prvním areálu ovládnou představitelé oblíbeného neurofunkového vydavatelství Eatbrain! Z Maďarska do Ostravy dorazí jeho hlavní představitelé Jade a MNDCSP. Zakladatel labelu Jade a jeho jedinečný a agresivní styl mu vynesl místo mezi nejlepší neurofunkové producenty současnosti. Jeho budapešťský parťák MNDSCP je další energickou postavou moderního neurofunkového zvuku a společně s Jadem jsou považováni za matadora drum and bassové scény v Maďarsku. Celý line up této limitované akce podpoří nejlepší jména české drum and bassové scény v čele s Forbidden Society, Madface či Qo.

Beats for Love

Druhý areál bude patřit fanouškům rovných beatů a stylům house a techno. Páteční noc rozproudí Španěl David Penn, jehož produkce se umisťuje na nejvyšších pozicích prestižních hudebních žebříčků a je majitelem několika tanečních hymen, které mu zajistily pozici jednoho z nejzajímavějších umělců house music na světě. Soboty se zmocní ženská síla! V druhém areálu se představí špičková německá DJka a ikona evropského techna Klaudia Gawlas, která fanouškům předvede zběsilou jízdu, ve které nezapře svůj německý styl pro preciznost díky němuž se dostala do povědomí tisíců příznivců energického techna.

A poslední festivalový den se v druhém areálu rozhodně zpomalovat nebude. O další techno smršť se postará temperamentní španělská DJka a producentka Fatima Hajji, majitelka labelu Silver M, která se pravidelně objevuje na největších festivalech na světě! I v tomto areálu line up doplní ti nejlepší DJové a producenti z České a Slovenské republiky mezi kterými nebude chybět DJ EKG, Lucca, Chris Sadler nebo obrovský talent Dominik Gehringer.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketstream ve formě jednodenních vstupenek.  Kapacita akce a s ní i počet vstupenek budou omezeny dle aktuálního nařízení vlády ČR a MZČR!

Priest

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.