IBEEFA – Burger se jménem vašeho oblíbeného DJ

Ibiza je zjevně známá svým živým a šíleným nočním životem, ne nadarmo se říká, že to hlavní party město světa. V klubech po celém ostrově, se rok co rok koná doslova přehlídka hvězdných lineupů a zážitků, které jinde nenajdete. Co také nikde jinde nenajdete, je nová restaurace IBEEFA Burger, která se jasně zaměřila na tématiku elektronické hudby.

IBEEFA Burger

IBEEFA Burger se otevřel minulý měsíc v San Antoniu a nabízí širokou škálu hamburgerů pro milovníky masa, vegany a vegetariány. Nic zvláštního? Ano, to máte pravdu, jenže jen tady si můžete objednat burger se jménem, které je vlastně hříčkou našich oblíbených umělců.
Je libo Edam Bayer (hovězí + sýr edam), nebo Steve Ayolkly (burger s vejcem)? Restaurace nabízí mnoho dalších pokrmů, jako jsou “mac & cheese”,hranolky, ale také třeba hummus. Níže si můžete prohlédnout celé menu a všechna veselá jídla.

“To co lidé dnes očekávají od burgerů, se za poslední desetiletí úplně změnilo a my jsme cítili, že by na ostrově mělo být něco, co by to odráželo.
Skvělá hudba a skvělé jídlo v povznášející klubové atmosféře je to, o čem je IBEEFA Burger.“
Kai Cant, spolumajitel společnosti IBEEFA Burger.

Ovšem nejedná se pouze o restauraci. Toto bistro bude také místem konání akcí na kterých budou vystoupovat DJs. IBEEFA Burger je zaměřen hlavně na nespočet návštěvníků ostrova, kteří si zaručeně zamilují novinku a jedinečné menu.
Přejeme majitelům hodně štěstí v jejich novém obchodním podnikání a více o restauraci si můžete ověřit na jejich oficiálních stránkách.

Ibeefa

ProggyBoy

DJ / Blogger / Event Master

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.