Roxy

Roxy slaví 29. narozeniny s Adriatique

ROXY slaví své 29. narozeniny! Na sobotní oslavě, která proběhne 30.10. vystoupí populární housové duo Adriatique, kteří vystoupí dokonce ve čtyřhodinovém setu!

ROXY – BE29 – Adriatique

 

ROXY slaví své devětadvacáté narozeniny a s tím už tradičně přichází i kvalitní party! Jedním z hlavních bodů programu letošních oslav bude příjezd dlouho očekávaných Adriatique. Švýcarské duo, které tvoří Adrian Shala a Adrian Schweizer je na scéně už přes 10 let. Za tu dobu si vypěstovali kromě široké základny fanoušků také pověst kreativní, silné, ale hlavně nerozlučné dvojky – to dokládá i jméno vlastního labelu Siamese.

Známí jsou také z už dávno zaběhlých labelů Diynamic a Afterlife, na kterých své releasy ještě donedávna občasně vydávali. Záda jim na pražském parketu pohlídají domácí DJs Shaftling a Lumiere.

Pod výše zmíněným labelem Diynamic – jehož otcem je legendární Solomun – vydali Adriatique své debutové LP Nude, které dodnes sami považují za svou nejhlubší a nejodhalenější výpověď. V říjnu očekávejte emotivní, ale zábavný set!

O support se postarají pánové Lumiere a Shaftling, kteří umí parkety pořádně rozproudit. Lumiere je legenda české housové scény, který hraje už od roku 1996. Snad není mejdan, kde by nevystupoval. Shaftling – to je záruka kvalitní muziky a pořádného mejdanu.

Oficiální událost ZDE!
Vstupenky ZDE!

ProggyBoy

DJ / Blogger / Event Master

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.