Tom Swoon

Tom Swoon ukončil kariéru

Na facebookové stránce polského DJe a producenta Doriana Tomasiaka, který dodnes vystupoval pod uměleckým jménem Tom Swoon, se před pár hodinami objevil vlastnoručně psaný dopis, který je zároveň prvním oficiálním vyjádřením od jeho autonehody z prosince loňského roku.

Přesně před půl rokem jsme vám přinesli první informace o tom, že Tom Swoon způsobil na polské dálnici dopravní nehodu, při níž zemřela jedna žena a druhá byla těžce zraněna. Bezprostředně po nehodě byla Tomovi naměřena hladina alkoholu v krvi okolo dvou promile a okamžitě byl vzat do vazby.

Po incidentu se Tom Swoon setkal se zástupci vydavatelství Spinnin‘ Records, které pozastavilo jeho releasy, a byl nucen zrušit veškerou spolupráci se všemi přidruženými bookingovými agenturami.

Před necelými dvěma měsící jsme vás pak informovali o tom, že jeho vazba byla prodloužena přinejmenším do konce vyšetřování. Co však až dodnes chybělo, bylo jakékoliv oficiální vyjádření ať už managementu nebo samotného Toma Swoona. Před pár hodinami se však na facebookové stránce polského umělce objevila fotografie vlastnoručně psaného dopisu v polštině, jehož anglický překlad uvádíme níže.

V dopise se Tom Swoon omlouvá za svůj strašlivý čin a podle svých slov je nyní již smířený s tím, že jej očekává velmi tvrdý trest. V závěru pak píše, že pokud k tomu někdy dojde, přeje si vězení opustit jako úplně jiný člověk a začít kompletně nový život, což je důvod, proč se rozhodl ukončit kariéru jako Tom Swoon. Následuje velmi zvláštní věta o tom, že “pro něj nastal čas se soustředit na mnohem důležitější věci než je hudební kariéra”. Tato věta vyvolává mnoho otázek ve spojení s prvním komentářem pod fotografií dopisu od admina facebookové stránky. Ten se totiž zmiňuje o tom, že kromě trestního stíhání vede Tom Swoon “ještě jeden zcela neočekávaný boj”. O jaký boj jde však nyní můžeme pouze spekulovat.

Dear fans, dear friends:

I was thinking about reaching out to you for a long time now.
But for many various reasons I kept postponing this moment. Today, I’m finally feeling ready to share my story with you.

Exactly six months ago, on December 5th 2017 I have caused a traffic accident while driving under the influence of alcohol, which led to a death of one person. I have pleaded guilty and got immediately arrested, where I’m currently waiting for my trial to start.

I am writing this letter because I want to apologize from the bottom of my heart- first and foremost to the family that has lost their loved one. I cannot imagine the pain that I have unwillingly inflicted to them that feral night and which is probably still with them now. I am also sorry that I’ve let all of you down. I still can’t understand how all of this could have happened. Although I have already made peace with a fact, that there is a very harash verdict ahead of me.

Living with a thought that you took part in taking someone else’s life away is the most terrible thing that has ever happened to me. There is no day when I wouldn’t think about it. No words to describe how much i regret all of what happened.

I still don’t know when I will get to see the life outside of prison, but I know that I want to leave this place as a completely different person, having a completely new life. That’s why I have made a call to end the “Tom Swoon” project for a good. It’s time for me to focus on things way more important than a musical carrer. I am sorry that it all ended so quick… and in a such tragic way.

Yours truly, -Dorian

Zdroj: facebook.com
Priest

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.