DJ Mag
  • Home
  • Hlasování do ankety DJ Mag Top 100 DJs bylo spuštěno

Hlasování do ankety DJ Mag Top 100 DJs bylo spuštěno

DJ Mag znovu otevřel brány zástupům fanoušků elektronické taneční hudby, aby mohli podpořit své oblíbence v každoroční anketě Top 100 DJs.

Letos půjde již o 26. ročník žebříčku, který se za ty roky stal nejprominentnějším ze všech, když v něm každoročně hlasuje více než 1 milion lidí. Poslední 3 roky si „prestižní“ první místo odnesl Martin Garrix a i na zbytku žebříčku dominovali big roomoví umělci (výsledky minulého ročníku najdete zde). Výpovědní hodnota hlasování je pochopitelně přinejmenším sporná, protože spíše než o žebříček nejlepších DJs se jedná o žebříček nejoblíbenějších DJs. Objektivní úspěšnost DJs se již druhým rokem bude snažit hodnotit Beatport v rámci svého alternativního žebříčku Top 100 DJs zaměřeného zejména na house a techno.

Hlasování oficiálně začíná dnes a potrvá do 18. září, což nám dává přibližně dva měsíce na to vybrat si svých osobních TOP 5 DJs. Jisté je také to, že postupně budeme zaplaveni reklamami jednotlivých DJs žadonících o naše hlasy, DJs budou skákat s padákem a tak podobně. Anketa má však také velmi světlou stránku. DJ Mag se i pro tento rok spojil s nadačním fondem UNICEF a jejich společným cílem je upozorňovat na práva a životní podmínky dětí v zemích třetího světa a také těmto dětem pomoci. Anketa Top 100 DJs doposud vynesla UNICEFu přibližně 70.000 liber, díky čemuž byl fond schopen zajistit vakcíny proti tetanu pro 815.175 dětí. A to je podle mého názoru velmi pěkné číslo.

Výsledky žebříčku budou vyhlášeny v říjnu na Amsterdam Music Festivalu konaného již 7. rokem v řadě v Johan Cruijff aréně v rámci Amsterdam Dance Event. Nezapomeňte tedy pro své oblíbence hlasovat na stránkách DJ Magu a pokud chcete být součástí vyhlášení výsledků, máte dokonce možnost vyhrát dopravu, ubytování a lístek na AMF.

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , , , , ,
Avatar

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Follow on:

Slider Post