Laurent Garnier

Do Roxy přijíždí Laurent Garnier, chevalier de la légion d’honneur

Když mu bylo deset, jeho pokoj vypadal jako nightclub. Byly tam stroboskopy, různobarevná blikající světla, disco koule, DJský pult a dancefloor. Snil o jediném: aby lidé tančili. Legenda elektronické hudby Laurent Garnier se vrací, tentokrát vystoupí s tříhodinovým setem v rámci klubovky Climax. Chevalier de la Légion d’honneur (Rytíř Čestné legie, pozn. red.) rozzáří parket, roztočí diskokouli a v pátek 27. 1. 2023 se bude tančit až do úsvitu.

Tento průkopník taneční scény na vlastní kůži zažil euforii acidhousového hnutí v Manchesteru. Coby prominentní francouzský DJ rave a warehouse parties, kluby a festivaly. Laurent Garnier je eklektický DJ a producent, který nikdy nestojí na místě. Vydává na labelech Kompakt, Rekids anebo Cod3 QR. Garnierův nový release zhodnotil Resident Advisor jako one of the rawest, weirdest, most seductive techno tracks of 2021, letos dokončuje soundtrack k filmu Entre la vie et la mort a ohlašuje novou hudbu. Jeho hudební cestu mapuje kniha Electrochoc, která se stala bestsellerem.

„Málokdo mě na začátku kariéry ovlivnil jako Laurent Garnier. Dokonce se dá říct, že setkání s Laurentem v Anglii za mixpultem na začátku 90. let mě inspirovalo samotného s tím začít. Hltal jsem jeho legendární Laboratoire mix a jeho Essential mix na BBC Radio 1 jsem měl puštěný nonstop. Později v mých setech zněly hity z jeho desek  jako Crispy Bacon, Colored City, Flashback nebo samozřejmě Man With a Red Face. Je pro mě neskutečná pocta, že jeden z nejikoničtějších a nejvýznamnějších DJů všech dob bude hrát na Climaxu,” říká Chris Sadler, rezident Roxy stojící za nejstarší klubovkou u nás.

SUPPORT: Chris Sadler, Subgate
TICKETS: 600 Kč, posledních 100 vstupenek u vstupu

instagram.com/laurent_garnier
laurentgarnier.com
facebook.com/laurentgarnierofficial

Zdroj: TZ
Priest

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.