Svojšice 2021: Anfisa Letyago a Frank Kvitta

Po vzoru loňské menší edice festivalu Svojšice s podtitulem Techno Will Never Die proběhne 10. července 2021 další. Fanouškové kvalitního techna tak nebudou ani letos ochuzeni o tradiční open air v krásném prostředí svojšického amfiteátru, kde kromě předních domácích dýdžejů vystoupí i dva zahraniční hosté, italská „rising star“ Anfisa Letyago a matador německé techno scény Frank Kvitta.

Svojšice 2021 slovy Petra Dzingela:

 

„Letní festivalová sezóna byla opět s velkým otazníkem. Nakonec se sice kapacity i pro větší akce uvolnily, ale bohužel ani letos oslava již jednou odloženého 20. výročí festivalu neproběhne.
Takto nákladnou velkou akci s několika velmi drahými umělci si ani v této rozvolněné době nemůžeme dovolit. Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl toto výročí dále nepřesouvat, protože slavit něco s dvou nebo tříletým odkladem mi nedává žádný smysl.

Místo toho se budeme snažit udělat maximum v podmínkách jaké jsou, aby festival vše přečkal bez úhony a byl tu s námi minimálně dalších pár let. S tím souvisí i má prosba směrem k fanouškům: Pokud máte Svojšice rádi, moje vize je Vám blízká a chcete mi s ní pomoci, budu moc rád, pokud již zakoupené vstupenky na Svojšice – 20th Anniversary využijete na letošní ročník a nebudete je vracet. Moc nám to pomůže.”

Anfisa Letyago

I’m gonna put her on at Ultra next year, she’s a really talented live performer“, přesně to o ní řekl Carl Cox, který zároveň označil Anfisu Letyago jako breakthrough DJ / producer of 2019. Její skladbu So Good zařadil již o rok dříve do svého setu na Awakenings a i podpora od Adama Beyera, Radioslave nebo Charlotte de Witte na sebe nenechala dlouho čekat. Nepropásněte jedno z nejzajímavějších jmen současné new school techno scény, je totiž dost pravděpodobné, že jakmile se hvězda Anfisy Letyago ještě více rozzáří, bude pro většinu festivalů nedostupná.

Live @ Napoli: https://youtu.be/nyngVZMIqD8
Anfisa Letyago special mix for dikommmusic: https://youtu.be/d9x_R1zDTcI

Svojšice

Frank Kvitta

Matador německé techno scény s mexickými a českými kořeny, který to s publikem opravdu umí! Má pověst profesionála, který prošel tou nejlepší techno školou – jeho kariéru odstartoval Sven Väth a později byl přizván do bookingové agentury a labelu Kne´Deep, který založil DJ Rush. V jeho podání to bude hodně rychlý a hutný techno set, který rozhodně nebude nikoho nudit.

Svojšice

Live @ Technozone: https://youtu.be/xOSy5fAPNAk    

Za českou a slovenskou scénu vystoupí Orbith, Džejár, Subgate, Tibiza, Think & Thick, Kaisersoze a CarlW, které doplní Luke Sun z Německa.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketstream.
Aktuální informace najdete na www.svojsice.cz

ProggyBoy

DJ / Blogger / Event Master

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.