TRIBUTE TO THOMAS – stream na boj proti rakovině

Více než 24 hodinový live stream plný hudby na podporu boje s rakovinou. To bude i za nás ten nejlepší možný způsob, jak se s Thomasem Coastlinem finálně rozloučit. Děkujeme United Music za organizaci eventu takových rozměrů a věříme, že přesně něco takového by si Thomas přál – pořádnou party s dobročinným podtextem.

TRIBUTE TO THOMAS

V únoru jsme se s těžkým srdcem rozloučili s DJ, producentem a kamarádem Thomasem Coastlinem, který byl neodmyslitelnou součásTransmission Festivalu od roku 2013. Jeho pověstné warm up sety, kterými otevíral noc v O2 areně navždy zůstanou vryty do srdcí mnoha fanoušků.
Thomas bojoval s rakovinou od roku 2016, ale přesto neustále sršel pozitivní energií. Během léčby přišel s myšlenkou pomáhat díky hudbě onkologiím a vícekrát uspořádal charitativní akce pod hlavičkou „Trancer Against Cancer“.

Thomas nechtěl abychom truchlili, jeho přáním byla oslava života. Proto United Music ve spolupráci s domácími a světovými DJs připravili speciální online vzpomínku s charitativním rozměrem „TRIBUTE TO THOMAS“.

Livestream

Více než 24 hodinový live stream začne v pátek 9.4.2021 v 18:00 na YouTube a Twitch kanálech Transmission Festivalu setem projektu D3light.
V pátek své sety dále odehrají Elevven, Michael Burian, Dennis Sheperd, Jorn Van Deynhoven, Artento Divini, ReOrder a Super8 & Tab. Během páteční noci si pak připomeneme Thomasova další vystoupení.

Sobotní ráno zahájí Marc Van Gale, který svou účastí již podpořil předešlé aktivity „Trancer Against Cancer“. Dalšími sety pak přispějí Pinkque, ProggyBoy, BiXX, XiJaro & Pitch, Alessandra Roncone, Rodg, Ruben De Ronde, KhoMha, Orjan Nilsen, Whiteno1se a další. Thomase si ve streamu připomenou i jeho přátelé, kolegové a fanoušci.

Charitativní přesah

Tento livestreamový event má kromě vzpomínky na Thomase i charitativní rozměr. V předprodeji je právě teď ZDE limitovaná kolekce triček „TRANCER AGAINST CANCER“. Trička budou vyrobena až po ukončení sbírky příští měsíc, aby se odpovědně nakládalo s příspěvky. Toto řešení je nejen ekonomické, ale taky velmi šetrné k přírodě, protože žádná trička nezůstanou ležet na skladě. Trička budou vyráběna z bio bavlny s vyšší gramáží. Na výběr máte ze dvou různých barev (bíla a černá) a textury nápisu (glitter nebo matný) a různých velikostí. Výrobní cena trička je 10€ a prodejní cena je 20€, takže přesně polovina ceny půjde na boj proti rakovině.

Do veřejné sbírky, jejíž výtěžek půjde na pomoc při léčbě rakoviny, se můžete zapojit i přímo – libovolnou sumou na transparentní účet vedený ve Fio Bance 2901949271/2010 (IBAN: CZ3320100000002901949271, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX).

Pomozte nám pomáhat a zavzpomínejte si v pátek a v sobotu spolu s námi na bojovníka Thomase!
www.youtube.com/TransmissionFestival
www.twitch.tv/TransmissionFest

ProggyBoy

DJ / Blogger / Event Master

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.