AUDIO ZOO rooftop festival je zde!

Audio Zoo – největší rooftop festival

Poslední červnový víkend ovládne Prahu největší rooftop festival. Festivalové léto nebude tak smutné, jak se možná zdálo. O víkendu proběhne na střeše pražského Výstaviště třídenní rooftop edice multižánrového festivalu Audio Zoo. Pátek ovládne ve spolupráci s Let It Roll drum & bass a sobotou provedou house a techno rezidenti klubu ROXY. Pátek je vyprodán, sobota bude brzy následovat a novinkou je třetí den, který si vzal na starosti známý český elektronický DJ Manene. Právě zde představí českou premiéru svého nového housového projektu Nene.

Audio Zoo

NENE je vyladěné duo, které tvoří Manene a Redhead Roman, kteří spojili síly s vizí přinést kvalitní tech, bass house a dark sound nejen do ČR a SK, ale i do zbytku světa. Svou premiéru si projekt odbyl v lednu 2020 jako oficiální support pro Oliver Heldens a později i na barcelonském festivalu Abroad Fest, kde předskakoval jménům jako Rezz, Zeds Dead nebo Krewella.

V červnu 2020 vydal projekt Nene svůj debutový singl Beginning a v současnosti dokončuje řadu spoluprací se zahraničními producenty. Za pultem NENE nelze přehlédnout díky osobitému stylu a kvalitnímu východo-evropskému zvuku. Za DJským pultem ho budou doprovázet Tokátko, Victor Tellagio a SNBM. Veškeré informace k všem třem dnům je možné nalézt na webu festivalu nebo Facebooku.

PÁTEK – Drum & Bass (SOLD OUT)

SOBOTA – House & Techno

NEDĚLE – Tech & Bass House

ProggyBoy

DJ / Blogger / Event Master

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.