Beats For Love

Beats For Love festival odložen na rok 2021

Beats For Love 2020 je oficiálně odložen na rok 2021. Pořadatelé tanečního festivalu Beats for Love, který se měl počátkem července uskutečnit v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě, oznámili, že se letošní ročník bohužel neuskuteční.

B4L 2020 -> B4L 2021

S ohledem na opatření vlády bránící šíření COVID-19 nemohli pořadatelé festival uspořádat a program bude přesunut na příští rok. Pro mnohé z nás je to velká ztráta. Festival, který je největším tanečním festivalem ve střední Evropě je srdcovou záležitostí nás všech. Pro mnohé se také jedná o jednu z největších událostí celého léta. Naštěstí díky odhodlání a píli pořadatelů, nepřijdou fanoušci o vystoupení hvězd jako je Armin van Buuren, Lucas & Steve, Alan Walker a mnoho dalších, na které se dychtivě všichni těšili.

Dále pořadatelé slíbili, že lineup roku 2021 bude nejsilnější v historii a samotný festival přinese geniální hudební a vizuální show s atmosférou a okamžiky, na které nikdy nezapomeneme!

Takže když to shrneme, sice letošní rok festival nebude, za to v příštím roce nás čekají šílené 4 dny nekončícího mejdanu, jaké tu ještě nebyly, a to za to čekání rozhodně stojí! Vstupenky, včetně Love Village a Love Campu, které se prodaly, zůstávají v platnosti pro příští ročník. Nyní je více než kdy jindy důležité festival podpořit a vstupenky si ponechat. Nejen proto, aby festival překonal toto těžké období, ale také proto, abychom si to všichni společně naplno užili v roce 2021! Přesvědčete se sami z aftermovie roku 2019.

Pořadatelé vydali na svých stránkách oficiální prohlášení, které si můžete přečíst ZDE.

Prostřednictvím komentářů nám dejte určitě vědět, jestli jste se na Beats For Love chystali. Nezapomeňte nás také nadále sledovat, aby vám už nic ze světa hudby neuniklo!

KRYSPEE

DJ, pianista a milovník tech-house music.

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.