Bob Sinclar vystoupí živě na velkolepém Arc de Triomphe

S dech beroucím pozadím jako je Arc de Triomphe, vystoupí živě Bob Sinclar, který bude hostem livestreamu pro Cercle na podporu boje proti COVID-19.

S pokračující pandemií se DJs z celého světa obrátili k živému vysílání z pohodlí svých domovů. Někteří umělci dokonce našli bezpečné způsoby, jak se vydat do přírody a poskytnout jedinečné pozadí pro své live streamy, jako například Martin Garrix či Oliver Heldens.

Cercle a Bob Sinclar míří na Arc de Triomphe

Zdá se však, že projekt Cercle se chystá upoutat pozornost, protože 4. května pozvali Boba Sinclara do Paříže na velmi neobvyklé živé vystoupení. Cercle se proslavili svými live streamy z nejkrásnějších a nejmalebnějších míst na světě. Nyní se vrací a startují nové globální hnutí „Music Against COVID“ na vrcholu historické památky Arc de Triomphe – Vítězném oblouku. Cílem tohoto streamu je podpořit fond pro výzkum a zejména tři organizace, které čelí plným účinkům COVID-19 po celém světě; Médecins Sans Frontières (Doktoři bez hranic), Fondation de France a 101fund.

Stream se bude konat ve 20:02 (SELČ) na jejich facebookové stránce během potlesku na počest francouzských lékařských služeb. Všichni budou postupovat s ohledem na vládní nařízení o ochraně zdraví a bezpečnosti a předpisy WHO a nikdo nebude mít možnost zúčastnit se osobně.

Podívejte se na Instagram propagující Bobův speciální live stream pro Cercle níže!

 

View this post on Instagram

 

After weeks of absence, we are back with an exceptional project! This Monday 4th of May, we are pleased to be hosting @bobsinclar for a unique DJ set on top of the Arc de Triomphe in Paris in collaboration with the Centre des Monuments Nationaux and @iraiser_eu. This very special show will be the launch of a fundraising campaign aimed at helping research and the fight against COVID-19. Collected funds will be fully donated to three organizations: @doctorswithoutborders, the @fondationdefrance and the @101_fund These organizations are working both in France and abroad where the pandemic will have devastating consequences on vulnerable populations. Through this show we would like to kickoff the global movement “Music Against Covid” that will mobilize artists, labels, venues, producers and the music industry as a all. We would like to encourage everyone to use the link in our bio in your future live-streams to help collect funds to fight the pandemic. Next Monday show will be produced by a reduced team in compliance with French government and WHO health guidelines. As confinement measures are still in force, please note that this performance is not accessible to the public. No part of the performance will either be audible or visible from the Place de l’Etoile, so please stay safe at home and enjoy the live-stream. The live performance will start at 8:02pm on Cercle’s Facebook page following the applauses honoring the medical staff. We’re counting on your virtual presence and your donations to make this project, which is dear to our heart, a great success. LOVE 💙 Cercle Team

A post shared by Cercle (@cerclemusic) on

Zdroj: weraveyou.com

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.