Timmy Trumpet – livestream o 1 milionu sledujících

Více než 1 000 000 sledujících

Je to neuvěřitelné číslo, ale je to pravda. Ať už je Timmy Trumpet váš oblíbenec či ne, tak se musí uznat, že má neuvěřitelný dosah. Více než 1 milion fanoušků se minulou neděli naladilo na livestream vystoupení Timmyho Trumpeta.

Australský šílenec Timmy Trumpet předvedl hodinový set na svých sociálních médiích a to přímo ze svého bytu v australském Sydney. Okna bytu byla do široka otevřena, což umožnilo divákům vidět nádherný přístavní most v Sydney a okolo desáté minuty livestreamu jsme dokonce mohli zahlédnout papouška kakadu 🙂 Fanoušci sledovali přímý přenos pohodlně ze svých domovů a to z více jak 60 různých zemí, celkový počet sledujících nakonec vystoupal až na neuvěřitelných 1,4 milionu lidí.

Timmy Trumpet – šampaňské z balkonu, tanec, trubka

Timmy je velmi známý tím, jak se na svých vystoupeních chová. Honosné představení před několika tisícovým davem je jeho hlavní doménou, ale ani na tomto domácím mainstreamu se rozhodně nezapřel. Energetický tanec, live vystoupení s trubkou a nebo dokonce stříkání šampaňského z balkonu, stream obsahoval zkrátka vše.
Nedávno také velmi aktivně obhajoval hnutí #SAVETHESUMMER, které vyzývá všechny fanoušky elektronické hudby, aby dodržovali nařízení ohledně karantény, především proto, aby festivaly a eventy mohly pokračovat tam, kde skončili:

“Všichni chceme, aby se život vrátil k normálu co nejrychleji, ale zdraví všech lidí na celém světě je absolutní prioritou bez ohledu na váš věk nebo odkud pocházíte. Jsem velmi hrdý na to, že promotéři a DJs z celého světa sdílejí tuto důležitou zprávu.“

“Mám tisíce fanoušků, kteří se mne ptají na to, jak to vidím s budoucností našeho průmyslu. To nejmenší co pro ně zatím můžu udělat, je dát každému vystoupení se stejnou energií, jakou jim dávám během festivalů. Lidé se alespoň uvolní, i když je to jen na hodinu.“

Všichni se nyní pokoušíme zvyknout si na nový životní styl, ale je zřejmé, že fanoušci ani umělci nikam nezmizí a vše se dříve či později vrátí do starých kolejí, show must go on!
Timmyho livestream si můžete pustit ZDE.

Zdroj: weraveyou.com 

ProggyBoy

DJ / Blogger / Event Master

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.