Galantis & Charli XCX zremixovali známou melodii ze hry Super Mario

Galantis a Charli XCX se spojili s Universal Studios Japan a zremixovali pro ně snad jednu z nejznámějších melodií – melodii ze hry Super Mario. Remix přichází jako trailer na Super Mario World, zábavní park, který bude otevřen tento rok v rámci japonských Universal Studios před červnovými olympijskými hrami.


Remix s názvem “We Are Born To Play” je plný nostalgických překvapení od Nintenda, kteří chytře manipulují s klasickou melodií od skladatela Koji Konodo z roku 1985, ke které přidávají nějaké symbolické zvuky Maria vedle duchaplných vokálů Charli XCX. Remix také obsahuje všechny vibrující prvky tracků dua Galantis a úchvatně to kombinují s bubny a klavírem, které provázejí celým zábavním parkem ve videu.

Charli XCX ve videu ukazuje, co vše lze v Super Mario World očekávat. Ukazuje také nové chytré hodiny, které představí společnost Nintendo a které propojí činnosti ve skutečném světě se vzrušující mobilní hrou.

Celkově vzato se trojice Galantis & Charli XCX jeví, jako by pro tuto upoutávku byli přímo stvořeni, protože jejich energické pojetí určitě vybudí mnoho lidí k tomu, aby park navštívili, a to nejen v roce 2020.

Rozhodně se nezapomeňte podívat na jejich spolupráci, ze které vznikl song “We Are Born To Play”.

Zdroj: weraveyou.com
KRYSPEE

DJ, pianista a milovník tech-house music.

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.