Amy Thomson odhalila zákulisí návratu Swedish House Mafia

V letošním roce jedním z největších příběhů bezpochyby bylo oživení a opětovné setkání jednoho z nejvlivnějších projektů elektronické taneční hudby v 21. století, a to Swedish House Mafia. Během letošního Ultra Music Festival v Miami se trio Axwell, Sebastian Ingrosso a Steve Angello vrátili na místo, kde v roce 2013 tento projekt ukončili.

Každý by se domníval, že plán návratu takového projektu by mohl trvat měsíce či dokonce i roky, než by se zrealizoval. Navíc pokud jsou vztahy mezi těmito umělci na pokraji zhroucení, čemuž tak bylo. Nyní ale jejich bývalá manažerka vyšla s pravdou ven, že to ve skutečnosti bylo jednodušší a rychlejší, než by se mohlo zdát.

Amy Thomson zvěřejnila na svůj Instagram příběh o tom, jak se Swedish House Mafia dokázala dát zpět dohromady a jak k tomu vůbec došlo. Před rokem, přesněji 29. listopadu 2017 se toto stalo skutečností, a to díky tomu, že Amy obdržela zprávu od spoluzakladatele Ultra Adama Russakoffa. Jeho zpráva byla krátka a jasná: “No tak, Amy. Už je čas.”

Týden po rozhovoru s Adamem se sešli všichni tři členové včetně Amy. Připomněli si posledních pět let od jejich setkání a shodli se, že velkolepý projekt vystoupí na dvacátém výročí Ultra. Jednoduché a stručné, co myslíte?

Celý příběh o znovuzrození SHM si můžete přečíst níže.


View this post on Instagram

Exactly a year ago today I was walking out my door to my car to the airport to fly to Sweden when @adamrussakoff called me and said come on Amy. It’s Time. And one week later it was agreed. Sat in a room where they had genuinely not seen each other for 5 years. Drinking coffee. 3 months later I was on that stage at 6am in a leather jacket testing lasers didn’t burn the back of them. We never got chance to test the fire would go that high except for one unit, but when it went off and those 3 friends who had not seen each other for 5 years were surrounded by fire which i think is the only photo which shows the booth was made from mirror. Which was symbolic for them and underneath it … it was engraved. (But what did it say 😉) This picture came from that phone call which as always was from Adam too early in the morning 🙂 the fire idea came from a meeting where we all said for fucks sake. Let’s just burn the whole thing when no one could decide what to do. Turns out it was one of my favorite show moments ever. 🔥

A post shared by Amy Thomson (@amyhesterthomson) on

Zdroj: weraveyou.com

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.