Tom Swoon

Tom Swoon bude i nadále ve vazbě

V prosinci loňského roku jsme vás informovali o tom, že polský DJ Tom Swoon způsobil smrtelnou nehodu při jízdě autem ve své rodné zemi, při které jeden člověk zahynul a druhý těžce zraněn. V té době mu byla naměřena hladina alkoholu v krvi ve výši 2 promile (0,2%), což je nad polským limitem.

Tom Swoon v době nehody řídil Volkswagen Scirocco, když se srazil se ženou řídící Volkswagen Bora. Ihned po nehodě byl vzat do vazby, aby vystřízlivěl a protože podle žalobců zde byla obava, že by mohl uprchnout ze země.

Po incidentu se Swoon, vlastním jménem Dorian Tomasiak, setkal se zástupci vydavatelství Spinnin’ Records, které pozastavilo jeho releasy, a byl nucen zrušit veškerou spolupráci se všemi přidruženými bookingovými agenturami.

Samotné šetření nehody ještě nebylo ukončeno a pár týdnů nazpět podalo státní zastupitelství žádost o prodloužení vazby přinejmenším do ukončení vyšetřování. Tomu Swoonovi hrozí přibližně 12 let za mřížemi a v takovém případě nepřipadá v Polsku v úvahu systém peněžní kauce.

Před incidentem spolupracoval s těmi největšími umělci, jako jsou Blasterjaxx a Kill the Buzz, zároveň vydával na největších labelech na světě, včetně Spinnin’ Records, Armada nebo Revealed Recordings. Polepšil si také v žebříčku DJ Mag Top 100, kde obsadil 49. místo.

Zdroj: youredm.com

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.