Zimní edice Trancenation v klubu Radost FX

Na začátku roku 2017 se odehraje v legendárním klubu Radost FX v Praze již druhá edice nového eventu Trancenation s podnázvem Follow Your Dreams.

Na akci zaměřené na melodickou taneční hudbu vystoupí 21. 1. 2017 celkem šest známých zahraničních DJs světového formátu v čele se Seanem Tyasem (USA), který patří mezi nejpopulárnější zástupce žánru trance. Dále zahrají Lange (UK), Airwave (BE), Manuel Le Saux (IT), Lostly (DE) a Robbie Van Doe (UK).

Celá noc se bude linout v rytmu té nejkvalitnější taneční hudby pod taktovou ostřílených DJs, kteří již hráli všude po světě a moc dobře vědí, jak udělat dobrou party. Vše se bude odehrávat v nejstarším klubovém prostoru v Praze, v legendárním klubu Radost FX, který slaví 24 let existence. Toto unikátní atraktivní prostředí s dostatkem prostoru, špičkovým zvukem a příjemnou profesionální obsluhou je další devízou už tak výjimečné taneční akce, která nemá na české klubové scéně obdoby.

SEAN TYAS

Původem americký DJ a producent Sean Tyas se začal zajímat o elektronickou hudbu již na počátku 90. let. Od roku 2000 vydává vlastní produkci a dnes je tento vysoce respektovaný mezinárodní DJ mnohými odborníky označován za možnou budoucí jedničku žánru trance. Již nyní je považován za nekorunovaného krále oblíbeného tempa 138 BPM a je velice žádaným hudebníkem. Pro remixování svých děl si jej vybírají i umělci mimo elektronickou taneční hudbu jako Pink či Bloodhound Gang. Proto jsme právě tohoto rodáka z New Yorku vybrali jako headlinera druhé edice eventu Trancenation.

LANGE

Britský pionýr Stuart Langelaan více známý jako Lange je považován za jednoho z nejvlivnějších umělců na taneční scéně posledních dvou dekád, DJ, který se drží v popředí během celé své kariéry a producent, který posouvá hranice. Do seznamu jeho úspěchů patří 20 singlů v britské Top40, práce na filmovém soundtracku a remixování mainstreamových umělců jako Pet Shop Boys či Faithless. Mimo své studiové práce je Lange také úspěšný na poli mezinárodního DJingu. Vystupoval nejen pod nejlepšími klubovými značkami jako Cream, Godkitchen a Gatecrasher ale i na velkých prestižních akcích jako Tommorowland, EDC či ASOT. V DJ Mag Top 100 žebříčku se udržel 8 let a dodnes je velmi žádaným DJem.

AIRWAVE

Belgická legenda Laurent Véronnez alias Airwave je považován za nekorunovaného krále stylu progressive trance. Jeho práce hudebního producenta je velmi ceněná už od začátku jeho kariéry, kdy vydával jednu trancovou klasiku za druhou na kultovní značce Bonzai, které je věrný dodnes. Je autorem několika stovek tracků pro desítky projektů, z nichž zásadní bylo vedle jeho sólových prací také spojení s jeho kolegou Jurgenem Leyersem pod projektem Fire & Ice. Airwave sound inspiroval britskou a holandskou scénu a pomohl některým současným top DJům dostat se tam, kde dnes jsou.

MANUEL LE SAUX

Italský DJ a producent Emanuele Lucariello více známý jako Manuel Le Saux je zarputilým bojovníkem za plně euforický trance. A právě pro svůj povznášející sound se stal známým, obrovský seznam jeho produkcí a remixů mluví sám za sebe. Také jeho radioshow Extrema na Afterhours.FM je jedna z nejvíce poslouchaných trance relací na internetu. Není tudíž divu, že již hrál na největších Evropských eventech jako Quest 4 Trance, Luminosity, Tommorowland, Technoclub či Gatecrasher ale i v USA, Austrálii, Mexiku nebo Argentině. Vydal již dvě studiová alba a velmi ceněná je také jeho kompilace Underground Anthems 2.

LOSTLY

Ve svém premiérovém vystoupení se českému publiku představí vycházející hvězda Andre Frauenstein také známý jako Lostly. Svou DJskou kariéru začal ve svých 13ti letech a od té doby ušel velký kus cesty. Dnes jako A&R manažer úspěšného vydavatelství Discover činí důležitá rozhodnutí, hraje na megafestivalech jako Love Parade či Nature One a jeho produkci, která je zjevně inspirována Berlínským soundem přelomu tisíciletí, podporují ta nejvýznamnější jména na scéně jako Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Paul Oakenfold nebo John Askew. O tomto talentovaném umělci v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

ROBBIE VAN DOE

Posledním vystupujícím je techtrancový specialista Robbie Van Doe. Jeho jedinečný styl vyznačující se obrovským množstvím energie, fenomenálními melodiemi a řádnou porcí acidu je podporován nejvýznamnějšími DJs jako Armin Van Buuren, John Askew či Aly & Fila. Působí na renomovaných značkách Discover, Nu-Depth, Extrema a Mental Asylum, kdy s každou další produkcí překonává sám sebe a vydobývá si pověst velmi osobitého hudebního producenta a DJe.

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets. Nebo je také možné si zakoupit vstupenky v den konání přímo na místě v klubu Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2. Vstup na akci bude umožněn pouze osobám starším 18 let. Klub nemá bezbariérový přístup.

Web

FB Event 

Priest

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek.