Armin-van-Buuren
  • Home
  • Armin van Buuren představil tracklist pro své nadcházející album Balance

Armin van Buuren představil tracklist pro své nadcházející album Balance

Rok 2019 je pro legendu elektronické hudby Armina van Buurena bezpochyby jedním z nejúspěšnějších v jeho kariéře.

Rok 2019 by se dal nazvat rokem absolutní dominace tranceové ikony, která letos byla velmi aktivní a naprosto zaneprázdněna. Armin van Buuren jen za letošní rok vystupoval na všech velkých EDM festivalech po celém světě, stylově oslavil 900 epizodu ASOT v Utrechtu, vydal debutové album svého vedlejího projektu Gaia s názvem ‚Moons of Jupiter‚, vydal spoustu skvělé hudby a nyní oznámil své 7. sólové album s názvem ‚Balance‚.

Armin je rozhodnut ukončit tento rok na vrcholu. S ADE, které se neúprosně blíží, se chce dostat do středu pozornosti a představit ‚Balance‚ ještě do konce roku, bude vydán hned 25. října. Za účelem zvýšení atraktivity k němu poskytl holandský maestro podrobnější informace a odhalil oficiální tracklist, díky kterému bychom měli mít představu o tom, co bychom od něho měli očekávat.

S celkovým ohromujícím počtem 28 songů rozdělených do dvou skupin po 14 představuje album skladby, na nichž Armin pracoval během posledních dvou let a na kterých jde vidět výrazná různorodost. Od kolaborací jako ‚Don’t Give Up On Me‚ nebo ‚La Résistance De L’Amour‚ na kterých pracoval s rostoucími talenty jako Lucas & Steve a Shapov, až po skladby jako ‚Show Me Love‚ s legendárním triem Above & Beyond.

Od klidnějších komerčních skladeb, jako jsou ‚Sunny Days‚, ‚Wild Wild Son‚, ‚I Need You‚, ‚Therapy‚ nebo ‚Waking Up With You‚, až k těm více energickým kouskům jako vypalovačka ‚Blah Blah Blah‚ nebo ‚Turn It Up‚. A samozřejmě zbrusu nová hudba, která představuje umělce jako Ne-Yo a Sam Martin.

Po oznámení Armin dodal:

„Jsem tak rád, že mohu konečně odhalit název a datum vydání mého nového alba. ‚BALANCE‘ je novou kapitolou v mé knize života, která je výsledkem zkoumání známých a neznámých území a zároveň nalezení rovnováhy mezi nimi. Nemůžu se dočkat, až se o něj s vámi podělím!“

Z každého rohu a pohledu má toto album všechno. Tak to vypadá, že je to vlastně Armin van Buuren, který je nejvíce nedočkavý z vydání alba, a to tomu jen dodává napětí.

Celý tracklist si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , , , , , , ,
Avatar
Follow on:

Slider Post