F0840567-8DE3-4CE3-B972-955E48FF8CDB
  • Home
  • Armin van Buurenův track Cosmos oznamuje příchod nové mixové kompilace

Armin van Buurenův track Cosmos oznamuje příchod nové mixové kompilace

Armin van Buuren vydal první track ze svého doposud posledního přídavku do série A State Of Trance mixových kompilací, kterou je A State Of Trance, Ibiza 2019.

Armin van Buuren již od roku 2004 osobně vybírá skladby, které měly největší vliv ve světě trance za poslední rok a sesbírává je do ohromného mixtapu, kde se snaží zachytit a připomenout nám všechny nezapomenutelné okamžiky a emoce, které jsme zažili celé toto léto.

Album bylo vydáno 16. srpna a je rozděleno do dvou částí: ‚Na pláži‚ a ‚V klubu‚. První část přináší možnost uvolnit se a relaxovat pod palmou s koktejlem v ruce, při poslechu pohodových melodií, zatímco druhá část nás provede nocí – intenzivnějšími buildupy a temnějšími trancovými melodiemi. Celkově album přišlo se 44 euforickými produkcemi z celého světa a můžete si jej zakoupit zde.

Nový single ‚Cosmos‚ byl na Arminově mixtapu vydán pod jeho aliasem Rising Star – vedlejším projektem, který tento rok oslavil 20. narozeniny. Čerstvý track je nahrán ve spolupráci s krásnou rumunskou zpěvačkou Alexandrou Badoi v jejím rodném jazyce.

„Zpívat a vytvářet track společně s Arminem je pro mě splněným snem. Text tracku Cosmos je v mém vlastním jazyce – rumunsky – a mám pocit, že jen posiluje přesvědčení, že hudba je univerzálním jazykem všech, protože Cosmos je především o sdílení čistých emocí.“ – Alexandra Badoi

Níže si můžete novinku od 5ti-násobného DJ no. 1 a rumunské krásky poslechnout a napsat nám do komentářů, jak se vám líbil.

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , , , , ,
Avatar
Follow on:

Slider Post