swedish-house-mafia-1-800x450
  • Home
  • Swedish House Mafia připravuje novou orchestrální předělávku svého hitu One

Swedish House Mafia připravuje novou orchestrální předělávku svého hitu One

Půl desetiletí fanoušci čekali na návrat nové Swedish House Mafia, které už je téměř na dosah.

Steve Angello, Axwell a Sebastian Ingrosso připravují jejich dlouho očekávané znovusjednocení, které by se mělo uskutečnit letos v létě s hrstkou vystoupení konajících se v následujících měsících. Ačkoli odmítali ohledně svých novinek cokoli prozradit, potvrdili, že byli společně ve studiu a že pracují na novinkách, které chtějí už zanedlouho vypustit do světa.

Je pravděpodobné, že budou vydávat novou skladbu pod společností Columbia Records. Trio potvrdilo, že se alespoň jedna z jejich klasik dočká své předělávky. Jednou z nich by měla být nová verze jejich hitu ‚One‘, která by měla být připravena na turné, které započne 2. května.

Švédský skladatel Jacob Mühlrad se v nedávné době obrátil na sociální média, kde oznámil, že jeho symfonická předělávka jednoho z nejpopulárnějších hitů výše zmiňovaného tria bude mít v současné době premiéru v divadle ‚tele2 Arena‘ ve Stockholmu během vysoce očekávaného domácího vystoupení SHM.

Sebastian Ingrosso promluvil pro švédský deník ‚Dagens Ngyeter‘ o tom, jak oslovili švédského skladatele, který již měl originální díla v renomovaných prostorách jako ‚Carneige Hall‘ v New Yorku. Nová orchestrální verze hitu ‚One‘ bude představena na jejich turné a podle všeho to nebude jediná jejich novinka.

Zdroj: dancingastronaut.com
Štítky: , , , , ,
Avatar
Follow on:

Slider Post