pocty
  • Home
  • Podívejte se na všechny pocty Aviciimu na Tomorrowlandu

Podívejte se na všechny pocty Aviciimu na Tomorrowlandu

Od chvíle, kdy svět přišel o Aviciiho, uplynuly již více než 3 měsíce, avšak hned od prvníh odne Tomorrowlandu bylo jasné, že tento geniální Švéd zůstane v našich srdcích navždy. Aviciiho smrt byla překvapivá a v šoku zanechala lidi po celém světě, když následně se začaly objevovat pocty jeho dílu a jeho životu v nejrůznějších podobách.

Osmadvacetiletý umělec za tak krátkou dobu stihl svým fanouškům předat obrovské množství nezapomenutelných hitů, jako např. „Levels“, „Wake Me Up“ nebo „Hey Brother“. Jeho život byl inspirací, ale zároveň také varováním pro mnohé pohybující se jak na poli taneční hudby, tak v hudebním průmyslu obecně. Absence jeho přítomnosti bude citelná ještě pro mnoho následujících generací. Jeho dílo však nikdy nebude zapomenuto a na Tomorrowlandu 2018 jej uctilo hned několik DJs.

Jeden z nejsilnějších okamžiků bylo vystoupení dua Axwell Λ Ingrosso, kteří použili a capella verzi hitu „Wake Me Up“ a namíchali jej do hitu „Don’t You Worry Child“ od Swedish House Mafia. Podobně vzdalo Aviciimu hold také duo Dimitri Vegas & Like Mike, kteří a capella verzi namícahli do Aviciiho přelomového hitu „Seek Bromance“. Don Diablo vzdal Aviciimu hold okamžikem ticha, Hardwell zahrál hit „Levels“ a při vystoupení Nickyho Romera švédští fanoušci rozložili gigantickou Aviciiho vlajku.

Na všechny pocty se podívejte níže.

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , , , ,
Avatar

DJ / Producer / OneZoo Music co-founder and editor-in-chief / Lawyer / Pokémaniac / Dotahead

Follow on:

Slider Post