ADE
  • Home
  • Amsterdam Music Festival letos chystá další exkluzivní set pod hlavičkou Two Is One

Amsterdam Music Festival letos chystá další exkluzivní set pod hlavičkou Two Is One

AMF neboli Amsterdam Music Festival je největší festival v rámci každoročního Amsterdam Dance Event (ADE), při kterém se zároveň rozdávájí ceny DJMag Top 100 DJs.

Amsterdam Dance Event se postupně rok od roku rozrůstá. Očekává se že v tomto roce přivítá více než 2500 umělců a více než 550 speakrů z celého světa, kteří budou bavit, resp. vzdělávat návštěvníky na více než 160 místech napříč městem. A to jak ve dne, tak v noci. Před dvěm dny byla představena první vlna jmen, která budeme mít možnost na ADE zastihnout.

ADE

Minulý rok se v rámci tohoto festivalu představili Armin van Buuren s Hardwellem ve fenomenálním b2b setu nazvaném „II = I“ aka Two Is One. Letos mají pro nás organizátoři připraveno další překvapení, jelikož se pod hlavičkou II = I společně za pultem ukážou David Guetta a Dimitri Vegas & Like Mike. Tři z nejslavnějších světových jmen v oblasti elektronické taneční hudby s více než 100 milióny sledujících na socialních sítí spojí své síly pro toto unikátní vystoupení, a to pouze v sobotu 20. října v Johan Cruijff Areně v Amsterdamu.

Jak už bylo zmíněno na začátku, v rámci ADE je zároveň chystáno vyhlášení vítěz žebříčku DJ Mag Top 100 DJs. Hlasování pro rok 2018 začne 13. července. Výsledky budou vyhlášeny právě v rámci AMF 2018.

Vstupenky na AMF si můžete zakoupit zde. Chystá se někdo do Amsterdamu na tuto našlapanou akci?

Zdroj: weraveyou.com
Štítky: , , , ,
Avatar

DJ / Blogger

Follow on:

Slider Post