Mike
  • Home
  • Trancenation: Legendární MIKE Push

Trancenation: Legendární MIKE Push

Trancoví fanoušci rozhodně zajásali, když se dozvěděli, že do Prahy dorazí legendární „Majk„. My jásáme také a vy po přečtení tohoto článku nejspíš budete také.

M.I.K.E. (Mike Push) @ Trancenation

Legendární hudební producent, remixér a DJ M.I.K.E. Push vystoupí již 19. května tohoto roku v Praze a to v klubu Uhelna.

Tento belgický průkopník elektronické taneční hudby žijící v New Yorku v USA má na svědomí velké množství titulů, které produkoval pod desítkami různých projektů, především jako M.I.K.E., Push, Plastic Boy, Solar Factor, Extreme Trax a další. V roce 2014 se rozhodl spojit své dva nejúspěšnější pseudonymy a od té doby si říká M.I.K.E. Push. Je zodpovědný za stovky produkcí na různých vydavatelstvích jako Armada Music, FSOE, Sony, High Contrast či Bonzai. Jako DJ se prezentuje podobným stylem, jenž produkuje, což je euphoric trance.

TRANCENATION_2018_MIKE_FACEBOOK_COVER_3404x1260_ALL_INFO

Myslíme si, že snad každý někdy slyšel, nebo dokonce zná jeho legendární počiny – průlom ve své kariéře zaznamenal na přelomu tisíciletí, kdy vydal skladby Universal Nation, Strange World a The Legacy, které získaly několik ocenění a jsou považovány za jedny z největších klasik trancové éry. Tímto celosvětovým úspěchem také potvrdil pevné místo belgické trancové scény na mapě elektronické taneční hudby. Následně dostal možnost remixovat i takové umělce jako Sinead O’Connor, Moby, Depeche Mode, Armin van Buuren nebo The Bloodhound Gang. A i v současnosti je M.I.K.E Push nadále významným hráčem a velkou inspirací na taneční scéně.

M.I.K.E. Push vystoupí ve speciálním prodlouženém tříhodinovém setu! Sekundovat mu budou čeští a slovenští DJs, které my osobně sice příliš neznáme, ale v undergroundovějších kruzích určitě patří mezi známé tváře a jedno je jisté – moc dobře vědí, jak vás řádně provést celou nocí!

▶ DJs ◀
M.I.K.E. PUSH (3 HOUR EXTENDED SET) ★
JACCOB (D.Max Recordings) ★
FRANCOA LE GEUE (FAR Music) ★
PETER MUFF (Afterhours FM) ★
ZOOROPIX (Otrozona) ★

Vstupenky můžete zakoupit za výhodnou cenu v předprodeji v síti GoOut zde.

Uhelna Club (www.uhelna.com)
Štefánikova 18/25, Praha 5

Štítky: , , , , , , ,
Avatar

DJ / Blogger / Event Master

Follow on:

Slider Post